plenfrdeitrues

O!PLA 2019 | Łódź > Animowany Wideoklip

25 marca (poniedziałek), godz. 20:00
wstęp 5 zł

Kategoria im. Yacha Paszkiewicza obejmuje oficjalne animowane teledyski zrealizowane na zamówienie, w tym wideoklipy nieoficjalne, ale posiadające zgodę na wykorzystanie muzyki.

Tradycyjnie każdy z widzów jest Jurorem i może wytypować maksymalnie 3 filmy, które uzna za najlepsze.

Kategoria Animowany Wideoklip to 15 FILMÓW o łącznym czasie trwania 66’.

W PROGRAMIE:
● ABOP (2018, 3’30”) > Kijek / Adamski | Tunng
● BÓSTWA (2018, 4’41”) > Łukasz Rusinek | Żywiołak
● CROSSFIRE (2017, 4’31”), Aleksandra Lekszycka (PJATK Warszawa) | Stephen
● HANZZA (2018, 5’35”), Krystian Grzywacz | Pokusa
● KĘSY (2018, 03’30”), Magdalena Pilecka | Bovska
● KLATKI (2018, 2’42”), Magdalena Marchocka (UAP Poznań) | Kapela Wolne Obroty
● KOSMICZNA KARETKA (2018, 4’05”), Grażyna Rigall & Konrad Kulczyński | Nawrocki & Dobrzy Ludzie
● KURIOZALNE BUTY (2018, 05’03”), Maciej Bednarek | Elektronikt
● LULLABY (2018, 5’45”), Martyna Koleniec | Aviations
● MAN IN THE MOON (2017, 3’30”), Tomek Ducki | LCAW
● POLOWANIE NA TYGRYSA (2018, 02’23”), Maciej Buchwald | Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis
● SEAN LAMH (2018, 04’14”), Paweł Kleszczewski & Katarzyna Zimnoch | Daragh Slacke
● TADEK PALIWODA (2018, 03’55”), Michał Rychławski | Pięć Dwa
● TAMA (2018, 2’22”), Kamil Wójcik | Sobotni Rosół
● WYSPY CHŁODNE (2017, 3’37”), Sonia Skowronek | Niemoc

SZCZEGÓŁY: https://polskaanimacja.wordpress.com/animowany-wideoklip7/ 
Wydarzenie https://www.facebook.com/events/306487406729012/ 

Przed ANIMOWANYMI WIDEOKLIPAMI zaprezentowane zostaną dwa filmy: 5-minotowa animacja pt. „Cały Ten Smog” (2018, 5’38”) oraz 3-minutowy film „Historia WOŚP„.

Filmy, które gramy:


Promocje

Rabaty.jpg

Dziś gramy

Zapraszamy jutro

Eksperymentalna Mikro Salka BODO

Sala mieści maksymalnie 5 widzów
Prosimy o rezerwacje telefoniczne.
Czwartek 21.03.2019
15:00 Granica
17:00 Ułaskawienie
19:00 Wiedźma
Piątek 22.03.2019
13:00 Szczęśliwy Lazzaro
15:00 Granica
20:10 High Life
Sobota 23.03.2019
15:00 Niewidzialny chłopak
17:00 Szczęśliwy Lazzaro
19:30 Granica
Niedziela 24.03.2019
13:00 Monument
20:10 High Life
Poniedziałek 25.03.2019
15:00 Granica
19:00 High Life
Wtorek 26.03.2019
14:00 Monument
16:00 Szczęśliwy Lazzaro
18:00 High Life
Czwartek 28.03.2019
14:00 Szczęśliwy Lazzaro
16:00 The Dawn Wall
18:00 Granica

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information