plenfrdeitrues

Mundialowy Seans psychologiczny z filmem „Szukając Erica”

24 czerwca, godz. 16:00
Wstęp: 20 zł

24 kwietnia 2018 roku o 16:00 zaprezentujemy film „Szukając Erica” w reżyserii Kena Loacha, który idealnie wpasowuje się w mundialowe emocje. Jedną z głównych ról gra Eric Cantona, gwiazda Manchesteru United lat 90-tych, który swoimi zasadami fair-play kierował się zarówno na murawie jak i w życiu prywatnym. Film idealnie wpisuje się zarówno w sport jak i psychologię. Gościem specjalnym będzie Paweł Drużek – psycholog sportu.

• Lubisz, gdy film pozostawia w Tobie emocjonalny ślad?
• Wychodzisz z kina z osobistym przeżyciem?
• Seans filmowy wywołuje pytania, na które szukasz odpowiedzi?
W niedzielne popołudnia zapraszamy na „Seanse psychologiczne” czyli filmy repertuarowe w Kinie BODO wzbogacone o dyskusję na temat mechanizmów psychologicznych pokazanych w filmach i ich wpływie na nasze życie.
Każda projekcja poprzedzona jest krótkim wprowadzeniem na temat danego filmu.
A po emisji zapraszamy do dyskusji na temat refleksji i wrażeń, która moderowana będzie przez współpracujących z nami psychologów.
"Seanse Psychologiczne" przygotowują psycholodzy Agata Wilska Pomoc psychologiczna i psychoterapia Robert Milczarek - Centrum Rozwoju HOLIS, którzy redagują serwis Seans Psychologiczny.
Paweł Drużek
Trener mentalny/psycholog sportu
Specjalizuje się w pracy ze sportowcami i trenerami sportowymi. Opracował autorski program “Wytrenuj mentalność zwycięzcy” który pomaga przełamywać psychologiczne bariery i granice jakie zawodnicy napotykają na drodze do mistrzostwa sportowego. Uważa, że magia w przekraczaniu granic polega na ryzykowania wszystkiego dla marzenia, w które nikt nie wierzy oprócz Ciebie. Jego mottem zawodowym jest: “Ty jesteś przyczyną większości rzeczy, które Ci się zdarzają”.
Zawodnikowi, z którym rozpoczyna współpracę wyznacza cel – oczekuje, że będzie osiągać najlepsze wyniki na jakie go stać, wspiera go w trakcie tej ekscytującej podróży.
Wieczny optymista, miłośnik piłki nożnej, tenisa ziemnego, białego szaleństwa, dobrej książki oraz dobrego towarzystwa.

Szukając Erica (Looking for Eric)
Reżyseria: Ken Loach
Produkcja: Wielka Brytania (2009)
Gatunek: dramat, komedia, sportowy
Czas: 116'

Przerastają Cię życiowe problemy? Ten film jest dla Ciebie! Poddaj się niezwykłej terapii. Masz więcej rozwiązań niż Ci się wydaje. Przepełniona błyskotliwym humorem, optymistyczna historia cierpiącego na depresję listonosza Erica Bishopa, zagorzałego kibica piłki nożnej. Bohaterowi w rozwiązywaniu narastających problemów życiowych pomagają wierni przyjaciele oraz niespodziewanie pojawiający się w jego życiu idol Eric Cantona.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=FZyfElk479U 

Zapraszamy!
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1973421542973353/ 

Filmy, które gramy:


Promocje

Rabaty.jpg

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information