plenfrdeitrues

Witamy

W piątek 19 października zapraszamy na premierę filmu „Donbas” w reżyserii Siergieja Łoznicy.
Sobota 20 października pod znakiem przeglądu Nie znam pytania, ale na pewno seks jest odpowiedzią przyniesie projekcję „Bang Gang” (reż. Eva Husson). Po filmie zapraszamy do dyskusji z naszym gościem – Aleksandrą Dulas z : Spunk Fundacja Nowoczesnej Edukacji.
W niedzielę (21 października) zapraszamy na comiesięczny Seans psychologiczny z Agatą Wilska i Robertem Milczarkiem. Wraz z ich gościem obejrzymy film „Nina”. Po projekcji zapraszamy do dyskusji.
W najbliższy wtorek (23 października) kolejny pokaz filmu w ramach przeglądu „Opowiedz Mi o Sobie. Przegląd kina międzykulturowego – Rosja.” Na ekranie BODO przypomnimy „Lewiatana” Andrieja Zwiagincewa.

Bieżące filmy w naszym repertuarze: „Czyściciele internetu”, „Lato” „Ostatni górale”, „Wieś pływających krów” oraz „Nina”.
Na „Ninę” zapraszamy już teraz w ramach cyklicznego Seansu psychologicznego, który odbędzie się 21 października.
Wielkimi krokami zbliża się do Łodzi 10. edycja festiwalu Soundedit, którego jesteśmy partnerami. W związku z tym w BODO wiele filmów muzycznych, a w zaprzyjaźnionych miejscach interesujące koncerty.
Zapraszamy!

Filmy, które gramy:


Promocje

Rabaty.jpg

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information